Divadelní hry na repertoáru / Horké to někdo rád ... - Divadelní spolek Žďár, o.s. - amatérské divadlo

Horké to někdo rád ...

V jedné z nejlepších světových filmových komedií, v úpravě Jiřího Maruše a režii Martina Blažíčka, se představí mnozí dobře známí herci našeho spolku, ale i dřívější odchovanci a již známé tváře a hlasy českého mediálního světa. V hlavních rolích Adam Šteidl /Joe-Josefína/, Vít Schafferhans /Jerry-Dafné/, Marcela Svobodová /Sugar/, Tamara Pecková /Sue/, Jiří Maruš /Bienstock/, Miloslav Straka /Osgood/ a Václav Košťál /poslíček a detektiv/.

Oživením této inscenace bude gospelový "Panenský pěvecký sbor"/Alena Stejskalová, Andrea Kratochvílová, Dana + Dana Bučkovy, Eva Šimurdová, Eva Hrnčířová, Lucie Partyková, Irena Koutníková, Nikola Topinková/ pod vedením uměleckého vedoucího, kterým není nikdo jiný než pan Jiří Libra.

Dále se v rolích gangsterů a milionářů představí Pavel Musil, Luboš Blíženec, Jaroslav Buček, František Zatloukal a František Böhm. O dokonalé technické zázemí se postará Vratislav Šimkovský, Petr Janů, Miroslava Palečková, Marie Blažíčková, Zlatuše Chalupová a Jarmila Pešková.

Premiéra proběhla 15. dubna 2016 v Městském divadle ve Žďáře nad Sázavou.

Fotogalerii z představení zobrazíte kliknutím zde